Program

 • 14.09.2017 – 30.06.2017
  Divadlo Pôtoň, Bátovce

  Veľkoformátová výstava Ilony Németh na priečelí budovy Divadla Pôtoň.

 • 08.06. – 01.09.2018
  Divadlo Pôtoň, Bátovce

  Výstava fotografií z projektu Apel lokality má ambíciu priniesť atmosféru z realizačnej časti projektu. Autori fotografií Ľuboš Dobias, Lucia Devečková a Sebastian Pavlis sa snažili zachytiť interakciu performancie a performerov s divákmi, pretože práve stretnutie s novým divákom bolo pre projekt to najzásadnejšie.

 • 16.06.2018 / 19:00

  Nová komédia od režisérov filmu Nedotknuteľní, ktorej zdroj inšpirácie boli nepochybne aj Divoké historky, poteší srdce každého (aspoň trocha) škodoradostného diváka.

 • 23.06.2018 / 19:00

  Najnovší film Michaela Hanekeho reaguje na aktuálnu tému. Nehovorí len o kríze medziľudských vzťahov v rodine, ale aj o kríze spoločnosti ako takej. Happy End je filmom o tom, že už nevnímame jeden druhého a stávame sa voči sebe slepými.

 • 24.06.2018 / 17:00

  Filmová projekcia umelo vytvorenej ľudovej rozprávky, ktorú spracovali divadelní a filmoví nadšenci z Levíc.

  Okrem tradičného boja dobra so zlom v tejto rozprávke diváci môžu vidieť lietajúcu chalupu, rozprávajúci mastný hrniec, nočného hlásnika a jeho premenu v tetrova, pradenie zlata, kúzlo s plávacou blanou, skupinový tanec krajovka, čiastočnú premenu na rôzne druhy dobytka, okrem toho ježibabu, levitujúci demižón, či autentickú jedálnu plť.

 • 30.06.2018 / 19:00

  Netradičná detektívna hra, ktorú sa rozhodla Agnieszka Holland, spolu s autorkou predlohy a spoluscenáristkou Olgou Tokarczuk, rozohrať s divákom.

                                                                                       Podporili nás:                                                                                         Divadlo Pôtoň je členom:
                                      
© Divadlo Pôtoň, n.o., šírenie obsahu akejkoľvek časti stránky je zakázané bez súhlasu autora.