Realizujeme výnimočný projekt medzinárodného rozmeru. Chceš byť pri tom?

Hľadáme posily!

Hľadáme dobrovoľníkov, ktorí by s nami spolupracovali na prípravách prvých aktivít veľkého medzinárodného projektu, ktorý realizujeme s partnermi z Nórska, Islandu a Lichtenštajnska.

Začíname v júli prípravnými prácami k medzinárodnej otváracej konferencii a medzinárodnému stretnutiu partnerov projektu (25.7.2021 – 2.8.2021). Dobrovoľníkov budeme potrebovať v období 21.7.2021 – 2.8.2021.

Projekt Vzkriesenie zázraku – Vývoj nového modelu umeleckého festivalu na slovenskom vidieku realizujeme v rokoch 2021 a 2022. Pozostáva z rôznorodých typov aktivít (umelecké rezidencie, konferencie, prezentácie, tvorba umeleckých diel, verejné prezentácie diel, profesné i komunitné workshopy a pod.). Vyústi do realizácie veľkého multižánrového site-specific festivalu v lete 2022.

Rozsiahlosť a nadnárodnosť projektu vyžadujú rozšírenie organizačného tímu projektu. Ak máš záujem byť súčasťou príprav a realizácie tohto projektu, neváhaj sa prihlásiť. Ponúkame aj možnosť dlhodobej spolupráce.

Čo tým získaš?

  • Získaš zručnosti a prax v príprave a organizácii umeleckých, kultúrnych projektov, event-managementu, produkčno – technického backgroundu podujatí
  • Zlepšíš si jazykové schopnosti a interkultúrne kompetencie
  • Spoznáš množstvo tvorivých a zaujímavých ľudí zo Slovenska a zahraničia
  • Počas tvojho pobytu u nás ti zabezpečíme ubytovanie, stravu a preplatíme cestovné náklady
  • Vychutnáš si slovenský vidiek a do prírody to budeš mať naozaj že na skok (cesta do lesa ťa neminie)

Koho hľadáme?

  • Motivovaného človeka, ktorý sa nebojí rôznorodého typu úloh, ktoré prináša práca v nezávislej kultúre
  • Človeka, ktorého zaujímajú oblasti ako súčasné umenie a kultúra, organizácia podujatí, regionálny rozvoj a medzinárodné spolupráce
  • Zodpovedného a spoľahlivého človeka, ktorý chce svoj voľný čas venovať spolupráci na zmysluplnom projekte
  • Človeka, ktorý zvláda aj samostatnú prácu, a prácu v tíme

Znalosť anglického jazyka na úrovni B1 a vyššie je vzhľadom na charakter projektu výhodou, nie však podmienkou.

Rovnako nás poteší vodičský preukaz (tiež však nie je podmienkou)

Tak neváhaj sa a vyplň PRIHLÁŠKU

Dedlajn pre záujemcov, ktorí by chceli participovať už na prvých veľkých prípravách projektu (21. júl – 2. august) je 18. júl 2021.

V prípade otázok kontaktujte skojcova@poton.sk

Podujatie je financované z projektu  s názvom Vzkriesenie zázraku: Vývoj nového modelu festivalu na Slovenskom vidieku podporeného v rámci Grantov EHP a Nórska 2014 – 2021 a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky.

ehp+sr