Divadlo Pôtoň sa už po štvrtýkrát zapája do medzinárodného projektu Noc divadiel. V termíne 18. – 21. novembra 2015 pripravuje pre tento projekt špeciálne predstavenie “Aj tu som doma” a zároveň hľadá mladých hercov, ktorí si chcú vyskúšať tvorivú prácu v divadle na vidieku. 

Divadlo Pôtoň hľadá mladých hercov – študentov alebo absolventov herectva, ktorí si chcú vyskúšať prácu v nezávislom divadle na vidieku a zároveň spolupracovať na špeciálnom projekte určenom pre Noc divadiel 2015.

Tvorivý proces bude prebiehať v termíne 18. – 21. novembra 2015 v Divadle Pôtoň, Bátovce. Premiéra predstavenia bude 21. novembra 2015 o 19:00 h. Pre záujemcov bude zabezpečené ubytovanie priamo v divadle a občerstvenie. Práca na inscenácii bude intenzívna, pretože do troch dní sa musí zhustiť celý tvorivý proces vzniku inscenácie. Od záujemcov sa očakáva nasadenie, kreativita, fyzická i psychická odolnosť zvládať stresové situácie.

Ak máte záujem participovať na inscenácii “Aj tu som doma” prihláste sa e-mailom na adrese divadlo@poton.sk. Stručne napíšte z akej ste školy, aká je vaša motivácia zúčastniť sa tohto projektu a jasne formulujte, že sa zúčastníte celého procesu vzniku inscenácie.