Divadlo Pôtoň spúšťa od mája pre svojich verných divákov platformu “Klub Divadla Pôtoň”. Využite túto možnosť, staňte sa členom klubu a získajte benefity verného diváka – je to jednoduché.

Členom Klubu Divadla Pôtoň sa stane každý divák, ktorý navštívi podujatia divadla v Bátovciach a zaplní 6 položiek Karty návštevníka. Kartu návštevníka so šiestimi prázdnymi políčkami dostanete divák na pokladni divadla pred akýmkoľvek podujatím Divadla Pôtoň. Zároveň s Kartou návštevníka získava divák prvú pečiatku za účasť na podujatí. V momente, keď divák získa 6 pečiatku za šieste podujatie, stáva sa členom Klubu Divadla Pôtoň. Každý člen klubu bude držiteľom preukazu vystaveného na konkrétnu osobu a bude neprenosný.

abortion pill cytotec online

Čo to znamená byť v takomto klube?

Člen Klubu má automatickú zľavu na všetky produkcie v Divadle Pôtoň* a to 50% z celkovej ceny vstupenky, získava zľavový kupón na nákup v obchode ZOR a stane sa držiteľom jedinečnej pozvánky na premiéry, prípadne iné významné podujatia v Divadle Pôtoň.

Špeciálne členstvo pre učiteľov

Divadlo Pôtoň si uvedomuje poslanie učiteľov, ktorí majú vplývať na vzdelanie, výchovu a vzťah mladých ľudí k umeniu a kultúre. Preto pre všetkých učiteľov, ktorí požiadajú o členstvo v Klube Divadla Pôtoň, sú pripravené špeciálne preukazy, ktoré im zabezpečia zľavu vo výške 70% z celkovej ceny vstupenky na všetky podujatia Divadla Pôtoň*.

*zľavy platia na všetky produkcie s výnimkou Kina (filmových projekcií), kde sa divadlo musí riadiť cenami vstupného určenými distribútorom filmov.

Pre akékoľvek informácie týkajúce sa podmienok členstva v Klube Divadla Pôtoň, kontaktujte koordinátora platformy na adrese divadlo(zavináč)poton.sk.